Kontakta oss

Telefon: +46(0)980-630 00
E-post: info@ripan.se
Vid bokning kontakta: info@ripan.se +46(0)980-630 00
Vår adress: Camp Ripan, Campingvägen 5 SE- 981 35 KIRUNA

Boka din resa hit

Vi rekommenderar att du bokar online
Bokning 0980-630 00
Du kan även nå oss via mejl bokning@ripan.se

Vid brådskande ärenden nära ankomst, ring 0980-630 00.
Vid problem när vi reception är stängd, ring vårt journummer 070-344 00 81.

Grupp och konferensbokning

Telefon: +46(0)980-630 00
E-post: info@ripan.se

 

Vår organisation

VD Monica Lind
+46(0)980-667 62
monica@ripan.se

Vice VD Dennis Lind
Telefon: +46(0)980-667 62
E-post: dennis@ripan.se

Hotellchef Ida Paulsson
Telefon: +46(0)980-667 56
E-post: ida@ripan.se

Marknadschef Frida Lind-Oja
Telefon: +46(0)980-667 54
E-post: frida@ripan.se

Kökschef Marcus Jönsson Åberg
Telefon: +46(0)980-667 57
E-post: markus@ripan.se

Fastighetsansvarig Conny Oja
Telefon: +46(0)980-630 00
E-post: conny@ripan.se

Ekonomi & administration Carina Heikki-Jonasson
Telefon: +46(0)980-667 59
E-post: carina.hj@ripan.se